Hakkımızda

Merpa Bilgi İşlem Limited Şirketi, 1990 yılından bu yana endüstriyel ve yeni teknoloji ürünleri sunma konusundaki sektör tecrübesi ile faaliyet gösteren bir şirkettir. İstanbul'da 2000 yılında kurulan firmamız, yurtdışından ithal ettiği ürünlerle yurtiçi pazarın ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ayrıca, kendi ARGE çalışmalarıyla yeni ürünler geliştirerek pazarın önünü açmayı hedeflemektedir.

Firmamızın ana faaliyet konuları arasında endüstriyel pazarın taleplerine yönelik Panel PC'ler, Endüstriyel PC'ler ve dokunmatik ürünlerin ithalatı bulunmaktadır. Bu doğrultuda, 6 farklı ülkeden 10 markanın distribütörlüğünü yapmaktayız. İthalat ürünlerimizin tanıtımı ve satışı için resmi e-ticaret sitemiz olan www.merpazar.com'u kullanmaktayız.

Merpa Bilgi İşlem Limited Şirketi olarak sahip olduğumuz geniş tecrübe, sertifikalar ve kalite belgeleri sayesinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz. Müşteri portföyümüze bir iş ortağı gözüyle bakan firmamız, müşterilerinin işlerini kendi işi gibi sahipleniyor ve onlarla bilgi birikimini paylaşarak işlerinin gelişimine katkıda bulunuyor.

Misyonumuz, endüstriyel alandaki yenilikleri yakından takip ederek yeni ürünleri pazara sunmak, iç pazarda yenilikçi ürünler geliştirmek ve ithalattan satışa, teknik destekten depolama ve sevkiyat işlemlerine kadar her aşamada profesyonel bir altyapı sunmaktır.

Merpa Bilgi İşlem Limited Şirketi olarak vizyonumuz, endüstriyel alanda lider bir şirket olmak ve müşterilerimize en iyi ürünleri ve hizmetleri sunarak sektörde öncü bir konum elde etmektir.

 

yukarı

Alışveriş Sepetim

WhatsApp Destek Hattı